¿מחפשים שירותי תרגום שיספקו לכם תוצאות איכותיות במחיר נגיש

מחפשים שירותי תרגום שיספקו לכם תוצאות איכותיות במחיר נגיש

בחירת המתרגם הנכון היא המפתח, במיוחד למסמכים החשובים לכם. צרו קשר אם…

איך נוכל לעזור לכם?

אנחנו ב Wordly מספקים שירותי תרגום ועריכה לצרכים פרטיים ועסקיים

תרגום מסמכים אישיים

בעזרת השירותים שלנו תוכלו להיות בטוחים שכל המסמכים שתצטרכו, אם מדובר בקורות חיים או טפסי קבלה ללימודים, תרגום של ספרים, אתרי אינטרנט ומאמרים, יתורגמו על ידי מקצוענים דוברי שפת-אם בכל שפה שתבחרו.

תרגום תוכן שיווקי

על מנת לנצל את היתרונות של שיווק בינלאומי, תצטרכו לנסח את התוכן שלכם בצורה ברורה ומובנת, שתתאים במיוחד למוצר או השירות אותו את משווקים. על מנת שנוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר, אנו עובדים עם צוות מיוחד המומחה בכתיבת תוכן שיווקי שיתנו למותג שלכם תדמית מעולה בכל שפה.

תרגום אתרים וחנויות אינטרנטיות

הפיקו את המרב שיש לאינטרנט להציע, על ידי פרסום ומכירת המוצרים והשירותים שלכם מסביב לעולם. כך תוכלו לפרוץ גבולות ולפנות לכל קהל גם אם אינו דובר את שפתכם.

תרגום מסמכים משפטיים

בעזרתנו תוכלו לתרגם מסמכים משפטיים בצורה מדויקת ונכונה על מנת להבטיח שהטקסטים שלכם מעבירים את התוכן הנכון והנאמן למקור. כמובן שנדע להתאים את רמת השפה לפי הגוף שאליו תצטרכו להגיש את המסמכים, בסטנדרטים הנדרשים. כל תרגום בתחום זה נעשה על ידי מתרגמים מוסמכים לתרגום משפטי.

תרגום מסמכים פיננסים

מסמכים אלו דורשים לעיתים קרובות שימוש באוצר מילים ספציפי, אצלנו תוכלו לקבל שירותים של מתרגמים מקצועיים שיוכלו להעביר את המידע המדויק לקוראים על מנת שיקבלו אותו בדיוק כמו שהתכוונתם במסמך המקורי.

הוספת כתוביות ותרגום לוידאו ושמע

אצלנו תוכלו למצוא גם תמלילנים המתמחים בעבודה עם וידאו ושמע לצורך תרגום ו/או הוספת כתוביות. כך תוכלו לקבל קבצי טקסט, שמע או וידאו בתוספת כתוביות בכל שפה שתבחרו.

בדיקת נוספת לתרגום מסמכים

אלו מכם המעוניינים לתרגם מסמכים חשובים במיוחד, 4 עיניים תמיד עדיפות על 2. אנחנו מספקים שירותי בדיקה מחדש של תרגום מסמכים וטקסטים כדי להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר.

תיקון ועדכון מסמכים

בדומה לסעיף הקודם, אנו מספקים גם שירותי ניתוח מוקפד, עריכה ועדכון תכנים. כך תוכלו להבטיח שהתוכן שלכם מדויק ומתאים ב100% למטרות שלכם.

מסמכים רפואיים

לתחום רגיש כמו רפואה, הצורך במתרגם מקצועי הוא הכרחי במיוחד על מנת להישאר נאמן לתוכן המקורי ולספק את המידע הנכון והבטיחותי ביותר עבור הקוראים שלכם. אצלנו טקסטים אלו מקבלים את היחס והדיוק הנדרש עם בדיקה מעמיקה של מושגים חדשים לנו בכל שפה על מנת לתרגם אותם בצורה בטובה ביותר. לצורך זה אנו משתמשים במתרגמים מקצועיים המתמחים בהבנה מעמיקה של הטקסט בעת התרגום ולא רק בהבנה של השפה עצמה.

תרגום מסמכים טכניים

על מנת לשמור על התוכן שלכם מדויק ברמת הטכנית, המתרגמים שלנו יעבדו איתכם באופן צמוד כדי שנוכל להיצמד לטקסט המקורי ולהעביר את המידע כמו שהתכוון הכותב המקורי של הטקסט.

מוכנים להתחיל עם תרגום ועריכת התכנים שלכם?

דברו איתנו

(+972) 506578778

worldly@worldlytranslations.net

Hertzl 28, Rishon Lezion, Israel